O marce

Marka Ilo Prive jest efektem połączenia wielu pasji Ilony oraz uwieńczeniem jej długiej drogi do znalezienia swojego powołania i misji.

Autorka pragnie trafić do wszystkich kobiet i zapewnić im modę kompletną, obejmującą wiele aspektów, od jakości, wygody i stylu, do zrównoważonego procesu produkcji..

Inspiracje do kolekcji przychodzą Ilonie podczas licznych podróży i obserwacji kobiet z różnych krajów – ich poczucia estetyki i potrzeb – które później przekłada na standardy z naszej szerokości geograficznej.

Liczy się prostota, absolutny komfort, ponadczasowość i wyjątkowy charakter rzeczy. Świadoma zagrożeń, jakie niesie masowa produkcja, Ilona zdecydowała się szyć swoje rzeczy wyłącznie z materiałów pochodzenia naturalnego w małej pracowni krawieckiej w Polsce.

„Marka Ilony Staniszewskiej wpisuje się w ideę zrównoważonego rozwoju.Wygodę zapewniają materiały naturalnego pochodzenia: tencel, ramia czy wiskoza. Wszystkie projekty są wykończone ręcznie i dostępne na zasadzie pre-order, by uniknąć nadprodukcji.”

VOGUE Polska

Produkcja

W modzie jakościowe materiały oraz przyjazny planecie proces produkcji są dla nas równie ważne, co wzornictwo. Nasze produkty powstają w małej pracowni krawieckiej w województwie Dolnośląskim – jej wnętrze możecie zobaczyć na zdjęciu obok.

Optymalizujemy zużycie materiałów oraz polegamy na pre-orderach aby uniknąć nadprodukcji. Zależy nam na stuprocentowej satysfakcji klientek, która będzie trwała przez długie lata, a nie tylko w danym sezonie.

Dlatego każde ubranie kupione u nas wykończone jest ręcznie z przywiązaniem do najmniejszego detalu, a materiały wybieramy pod względem trwałości i komfortu noszenia. Wszystko po to, by nasze ubrania stały się nieodzowną częścią Twoich codziennych stylizacji 🙂